Kultowy podkład Rimmel

Rimmel jest marką znaną i lubianą od lat. Przede wszystkim dlatego, że kosmetyki z tej firmy nie kosztują dużo i są bardzo łatwo dostępne. Na uwagę zasługuje również fakt, że można trafić w zasobach marki na prawdziwe perełki, które będą nie do zastąpienia innym kosmetykiem.

Kolekcja Rimmela dla cer zmęczonych

Rimmel wake me up, to linia przede wszystkim dla ludzi zapracowanych. Potrafi bowiem doskonale ukryć zmęczenie i wszelkie sińce pod oczami. W kolekcji można znaleźć korektor i podkład, który od lat jest używany i zachwalany przez bardzo wiele osób. Nic dziwnego, bo ma przede wszystkim bardzo dobrą cenę, szczególnie kiedy kupujemy go w internecie, poręczne opakowanie i bardzo ciekawe kolory w żółtej tonacji. 

Fluid dla osób z cerą suchą

Nie od dzisiaj wiadomo, że osoby, które mają cerę suchą nie są w stanie zazwyczaj dobrać takiego podkładu, który nie byłby ciężki i nie podkreślał suchych skórek i zmarszczek, ale miał dobre krycie jednocześnie. Jeśli chodzi o rimmel wake me up, to spełnia te zadania świetnie. Nie dość, że zapewnia skórze bardzo zdrowy blask, to jeszcze potrafi bardzo długo się utrzymywać szczególnie na cerze suchej i normalnej. Jednak osoby z cerą mieszaną również będą z niego zadowolone, bo dobrze utrwalony pudrem potrafi być w stanie nienaruszonym nawet przez kilka godzin. Owym podkładem także zachwycą się wszyscy z cerą dojrzałą, bo podkład ma w sobie właściwości nawilżające i rozświetlające. To połączenie gwarantuje odmłodzenie optyczne cery, niepodkreślające zmarszczek przy tym.

Rimmel Wake Me Up można nabyć w tym miejscu.