Jakie efekty daje keratynowe prostowanie włosów?

Keratynowe prostowanie włosów, czyli zabieg, który jakiś czas temu pojawił się na rynku i od razu zyskał sobie ogromne zainteresowanie, jest dedykowany przede wszystkim dla osób, które chcą zyskać idealnie proste włosy, jak po użyciu prostownicy, ale bez konieczności ich codziennego stosowania. Taki zabieg daje też jednak wiele innych korzyści.

Odżywcza moc keratyny

Keratyna to białko, które jest ważnym składnikiem budulcowym włosów. Jej wprasowanie za pomocą prostownicy naprawia więc ubytki w strukturze włosów, odżywiając je i nadając im bardzo zdrowy wygląd. W sieci można obejrzeć zdjęcia, jak wyglądają włosy przed zabiegiem, a jak po. Są błyszczące, odżywione i wyglądają na silne, przy czym rzeczywiście zyskują odporność na szkodliwe czynniki. Zabieg ten można więc polecić także kobietom, które mają zniszczone, matowe włosy i chcą nadać im piękny wygląd. Keratynowe prostowanie zapewnia też silne wygładzenie – nie trzeba już martwić się o poziom wilgotności powietrza.

 

Ile to kosztuje?

Zabieg w salonie kosztuje kilkaset złotych, a efekt utrzymuje się kilka miesięcy. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić, może zaopatrzyć się w alfaparf lisse design keratin therapy – zestaw do keratynowego prostowania włosów w domu. Jest on łatwy w użyciu, a efekt jest taki sam jak w salonie, choć koszt jest dużo mniejszy. W dodatku można go regularnie powtarzać, a na pewno zechce tego każdy, kto tego spróbuje.