Farbowanie nie musi szkodzić włosom

Chcąc zmienić kolor swoich włosów, wiele kobiet godzi się z tym, co według nich nieuchronne – z mniejszym bądź większym zniszczeniem włosów. Wydaje się, że po zabiegu koloryzacji można je będzie odbudować, a ładny kolor jest dla wyglądu fryzury najważniejszy. Okazuje się jednak, że farbowanie wcale nie musi być zabiegiem osłabiającym włosy, a wręcz przeciwnie.

Nie tylko farby

Co prawda na rynku znaleźć można już farby, które obiecują nie tylko nie niszczyć, ale też odżywiać włosy, jednak ich działanie jest dość słabe. Raczej nie należy spodziewać się, że obecna w farbach kreatyna istotnie odżywi włosy, gdyż jest jej zbyt mało w składzie, a przy tym chemiczne składniki dość istotnie równoważą jej działanie. Takie produkty po prostu mniej szkodzą włosom niż standardowe, a więc ich stosowanie jest mniej inwazyjne. Dużo lepsze działanie zapewniają specjalistyczne produkty, które stosuje się razem z farbą. Prym wśród nich wiedzie Nanoplex.

 

Czym jest ten produkt?

Nanoplex na włosy to wyjątkowy, silnie skoncentrowany preparat, który stosuje się razem z farbą. Dzięki jego obecności zabieg ten staje się nie tylko sposobem na zmianę koloru, ale też na silne odżywienie włosów. Można śmiało uznać, że preparat ten, mający bardzo zaawansowane działanie, działa dużo lepiej niż niejedna maska do włosów zniszczonych. Naprawia bowiem wiązania między włosami, dając widoczny efekt odżywienia, zmiękczenia i nabłyszczenia.