Mikrofale na cellulit

Wszyscy, którzy mają cellulit doskonale wiedzą, jak jak trudno jest się go pozbyć domowymi sposobami. W przypadku uporczywego cellulitu jedynym sposobem na pozbycie się nieestetycznej pomarańczowej skórki są zabiegi na cellulit Kraków. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje nam innowacyjne rozwiązania, dzięki którym będziemy mogły zapomnieć o cellulicie.

Zabiegi na cellulit Kraków–onda

usuwanie cellulitu kraków

Jeżeli szukamy rewolucyjnych i innowacyjnych metod na pozbycie się tkanki tłuszczowej i cellulitu, a także na ujędrnienie skóry, to zbawienne może okazać się zastosowanie unikatowego urządzenia znanego pod nazwą Onda. Urządzenie to wykorzystuje specjalne mikrofale, które precyzyjnie działają na komórki tłuszczowe bez ryzyka naruszenia otaczających tkanek. Zabieg jest bezpieczny i niezwykle komfortowy dla pacjenta. Onda to urządzenie medyczne, które wykorzystywane jest do miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, a także do zwiększenia elastyczności skóry. Podczas zabiegu wykorzystywane są specjalne głowice do działania płytkiego i głębokiego, które wyposażone są w specjalny system chłodzący, przez co też cały zabieg jest niezwykle komfortowy dla pacjenta. Estetica ma cała swoją ofertę od ręki.

Pierwsze efekty zabiegu

Pierwsze efekty po tym zabiegu zauważalne są zwykle po około dwóch do trzech tygodni. By skutecznie pozbyć się cellulitu, a przy tym też ujędrnić skórę zwykle zaleca się 4 zabiegi, które należy wykonywać w odstępach dwóch tygodni.