Jaki podkład wybrać?

Podstawowym zadaniem każdego podkładu jest wyrównanie kolorytu cery i ukrycie niedoskonałości, dzięki czemu ma ona zyskiwać porcelanowy, nieskazitelny wygląd. Jednakże producenci często oferują dodatkowe świetne efekty, nie skupiając się wystarczająco na tym elemencie, dzięki czemu produkt nie radzi sobie dobrze ze swym podstawowym zadaniem.

Jak wybrać dobry podkład?

Jeśli chce się ukryć wszystkie niedoskonałości, trzeba postawić na podkład dobrze kryjący. Jednak jeśli nie ma się cery w bardzo złym stanie czy na przykład widocznych blizn, które chce się ukryć, nie trzeba wybierać podkładu, który da efekt maski. Zupełnie wystarczy na przykład Maybelline Affinitone podkład, który jest znane z wystarczającego krycia, ale jednocześnie naturalnego wyglądu cery.

Co można zyskać?

Efekt maski nie wygląda naturalnie. Większość kobiet chce ukrywać niedoskonałości swojej cery, ale jednocześnie zachować naturalny wygląd, by dało się sprawiać wrażenie, że ma się taką naturalną cerę z natury. Podkład Maybelline Affinitone to umożliwia. Jest to bardzo dobra wiadomość, bo okazuje się, że wcale nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy na przykład na podkłady domów mody, by cieszyć się perfekcyjnym wyglądem skóry. W dodatku kosmetyki tej marki można często znaleźć w promocyjnych cenach, co pozwala zaopatrzyć się w bardzo dobry podkład bez dużych nakładów finansowych. Z tego powodu oraz ich świetnej jakości cieszą się one wielkim zainteresowaniem.