Twarz wizytówką kobiety

Nie bez powodu mówi się, że twarz i dłonie to wizytówka kobiety. Można powiedzieć, że twarz jest wizytówką każdego człowieka, w końcu to na niej skupia się uwaga rozmówcy.

Makijaż – tak czy nie?

Wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu. Na wielu stanowiskach pracy, na których kluczowa jest prezencja, makijaż jest wręcz wymagany i należy do dress codu firmowego. Niektóre kobiety oburzają się, że są traktowane gorzej od mężczyzn, ponieważ od mężczyzn nikt nie wymaga poprawiania urody za pomocą kosmetyków. Jednak wybierając pracę w określonych branżach trzeba liczyć się z tym, że trzeba będzie spełnić określone wymagania pracodawcy, a do nich może należeć przychodzenie do pracy w makijażu. U wielu kobiet sprawdza się bardzo delikatny makijaż, który tylko zakrywa niedoskonałości. Wtedy wystarczy lekki podkład i puder. Można też podkreślić rzęsy.

 

Podkład uszyty na miarę

Podkład jest niezwykle ważnym elementem makijażu i wie o tym każda kobieta. Colorstay 150 od Revlon  spełni najbardziej wyszukiwane oczekiwania i dopasuje się każdej cery. Dla wielu pań to właśnie podkład jest najbardziej problematycznym kosmetykiem w całym makijażu. Podkład potrafi zważyć się, zrolować, a także po prostu uczulić kobietę. Dlatego trzeba tego wyboru dokonywać niezwykle uważnie, biorąc pod uwagę swoje indywidualne preferencje i rodzaj skóry.

 

Podkład taki jak Revlon colorstay 150 to bardzo dobry wybór pod względem jakości i ceny. Wiele użytkowniczek doceniło już jego walory dzieląc się pozytywnymi opiniami w Sieci.