Serum dobre na wszystko

Cała moc tkwi w składnikach aktywnych serum Bielenda, które zezwolą na oddychanie skóry, odzyskanie blasku i wyrównanie kolorytu. Takich dobroci nie można sobie odmówić, toteż warto wyposażyć się w konkretny typ, który na stałe wejdzie do codziennej rutyny dbania o siebie w znamienny sposób. Już kilka kropel serum od firmy Bielenda naniesionych na cerę z rana i na noc sprawi, że ujarzmimy wszelkie niedoskonałości i poczujemy się na nowo piękne i pewne siebie.

Koncentracja w niewielkim opakowaniu

Charakterystyczną cechą Bielenda serum jest to, że otrzymujemy w nim pełną dawkę tego, co potrzebuje nasza oczyszczona skóra. Znajdziemy tu zatem według wybranego rodzaju serum takie składniki jak: witaminy B3, C, E, kwas migdałowy, kwas laktobionowy, olejek z drzewa herbacianego, azelogicynę, kwas hialuronowy, koenzym Q10. Wszystko jest zatem na wyciągnięcie wygodnej w użyciu pipetki i użycie tych jakże drogocennych kropli.

Efekty, które widać

Rezultaty nas mile zaskoczą. Będziemy mogły cieszyć się złuszczonym naskórkiem, wyregulowaniem wydzielania sebum, zwężeniem porów, rozjaśnieniem przebarwień, nadaniem rozświetlenia, wygładzeniem i ujednoliceniem struktury cery, perfekcyjnym nawilżeniem, zredukowaniem zmarszczek. Tyle można zyskać jeśli zainwestujemy w ten kosmetyk, który z pewnością zostanie polubiony, a wydajność nas zadziwi. Wraz z odkrywaniem swojego piękna, poczujemy na nowo siłę do działania – tak niewiele trzeba byśmy mogły wytworzyć swoistą aurę atrakcyjności. Cera nas zadowoli i będzie można spokojnie wytworzyć na niej ulubiony make-up.