Moje hity do makijażu brwi.

     Długo, długo do makijażu moich brwi służył mi cień z Inglota, który swoją drogą mam do teraz. Jednak od jakiegoś czasu przestawiłam się na takie produkty jak duo czy żel. Oba te produkty mam z firmy Rimmel (i nie jest to wpis sponsorowany!) i muszę przyznać, że w końcu mam brwi w wymarzonym odcieniu i kształcie.
    Mój makijaż brwi zajmuje mi najwięcej czasu. Więcej niż nakładanie podkładu i konturowanie twarzy, a to dlatego, że trzeba bardzo uważać z ilością nakładanych produktów i by nie zrobić sobie "zdziwionych brwi". Przyznam się szczerze, że nieraz zdarza mi się "wyjechać", ale ten mankament idzie poprawić korektorem, natomiast moje brwi bez malowania są niewidoczne! Wręcz bym pokusiła się o stwierdzenie, że ich najzwyczajniej w świecie nie mam. A dla mnie brwi jednak nadają kształtu i charakteru całej twarzy, i są jedną z ważniejszych części mojego makijażu.Podsumowanie 2016 roku i cele na 2017.

    Rok 2016 był dla mnie rokiem przełomowym i uważam bardzo dobrym pod wieloma względami. Zrobiłam w nim wiele rzeczy dla samej siebie, ale też uświadomiłam sobie wiele kwestii.

1. Przeżyłam swój pierwszy raz, czyli pierwszy lot samolotem :). Bardzo długo się przed nim wzbraniałam, nie wiem teraz zupełnie dlaczego, bo ogromnie mi się to spodobało.
2. Zmieniłam pracę i w obecnej czuję się naprawdę rewelacyjnie! Dzięki niej spojrzałam też zupełnie inaczej na podróże i poznałam wiele ludzi z pasjami.
3. Wkręcilam się w 100% w siłownię, choć aktualnie przez sesję na uczelni czasu jest mniej i rzadziej na nią niestety chodzę :(...
4. Zwiedzałam... ten rok to Praga, Warszawa, Berlin, Drezno, Hiszpania, Frankfurt nad Menem czy Heide Park.5. Udało mi się dostać stypendium dla najlepszych studentów!
6. Jestem jeszcze bardziej radosna i uśmiechnięta niż wcześniej i czuję, że się spełniam w każdej dziedzinie mojego życia :).

Fakt faktem rok 2016 pod względem blogowym nie opiewał w wielkie sukcesy, ponieważ druga połowa roku (powrót na uczelnię, magisterka, podróże) to był zastój blogowy. Mało pisałam, podejmowałam się niewielu współprac przez brak czasu. W 2017 planuję to zmienić, choć początek roku będzie ciężki przez jedną z najtrudniejszych sesji na uczelni.

   2017 rok będzie rokiem spełnienia kolejnych marzeń i jakiś tam celów podróżniczych. Już teraz mogę się pochwalić, że 27 stycznia lecę do Warszawy, by z Warszawy udać się do pięknej (mam nadzieję) Lizbony. Kolejne bilety kupiłam na marzec by powrócić do Hiszpanii i przecudownej Barcelony, w której się zakochałam! Jednak byłam w niej tylko kilka h, więc czułam ogromny niedosyt. Dlatego postanowiłam wrócić. We wrześniu natomiast lecę na Dominikanę, więc po raz pierwszy opuszczę terytorium Europy i przyznam szczerze, że ogromnie się tym ekscytuję :).
W międzyczasie spełnię m.in. marzenie jakim jest zrobienie tatuażu, ale co to będzie i gdzie to tajemnica. O wszystkim pewnie na bieżąco będę informować na moim blogu i instagramie. Dlatego jeśli ktoś mnie jeszcze nie obserwuje na IG serdecznie na niego zapraszam :).


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...