Słowo wyjaśnienia odnośnie bloga.

   Nigdy nie wiem jak zaczynać tego typu wpisy "hej"/ "witajcie Kochani"?! Zawsze początki są najcięższe, później to już jakoś reszta sama przychodzi. Podobnie było z tym blogiem, który stał się moją pasją, momentami sposobem na życie, ale i źródłem wielu znajomości - cennych znajomości! W blogosferze jestem od kilku lat i w sumie pewnie to nic nadzwyczajnego, wiele z Was przegania mnie stażem. Jednak przez te kilka lat blogowania kilka rzeczy się zmieniło, a przede wszystkim fakt, że zaczęłam dorosłe życie - studia, praca na cały etat itp.
    Ostatni czas i wakacje w Hiszpanii dały mi sporo czasu i możliwości przemyślenia wielu kwestii. Musiałam trochę się odciąć od blogowania by sprawdzić czy tęsknie za blogiem, czy dalej chcę to robić i poprzestawiać trochę hierarchię w moim życiu.
Aktualnie zaczęłam mocno stawiać na podróże i rozwój siebie samej. Chcę poświęcić sobie więcej czasu, bo w tym całym natłoku często o tym zapominałam. Hiszpania pokazała mi, że można żyć z dnia na dzień, być uśmiechniętym i wystrzegać się tych beznadziejnych problemów, które wcale nimi nie są. Przez te kilka tygodni uświadomiłam sobie, że najprawdopodobniej wystartuje z nowym blogiem, który będzie bardziej o mnie, o moich przemyśleniach i podróżach, a tutaj cóż wrzuciłam się w jakieś tam ramy. Jestem w skorupce, bo recenzuje tutaj tylko kosmetyki - głównie. W końcu jestem tą zauroczoną kosmetykami. I nie chcę tego zmieniać. Posty będą się tutaj pojawiać wciąż, jednak ciężko jest mi określić z jaką częstotliwością, ponieważ pora przysiąść do mojej magisterki.
    Natomiast jeśli chodzi o kwestię drugiego bloga to na pewno będę o wszystkim informować.


Podpisano wciąż Zauroczona :)

4 komentarze:

  1. Życzę w takim razie dużo przyjemności w tym co robisz, no i czekam na nowe posty, kiedy znajdziesz wolną chwilę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiesz, że mam dokładnie to samo? Mój drugi nawet wystartował kilka dni temu.

    OdpowiedzUsuń
  3. W takim razie czekam na prezentacje nowego bloga ! :) powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...