Oryginalny prezent na ślub! :)

   Wiem, że mój blog to tematyka kosmetyczna, ale postanowiłam trochę od niej odbiec! Pewnie się jeszcze nie "chwaliłam", że pod koniec kwietnia wybieram się na wesele kuzynki. Początkowo nie do końca wiedziałam czy pójdę, ale gdy znalazłam prezent idealny nie mogłam odmówić! :)


    Prezentem idealnym jest dla mnie prezent od serca, oryginalny i który będzie dla osoby, której go daję czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Jakiś czas temu napisała do mnie Pani Ania z Gazetomanii i powiem szczerze, że długo się wahałam czy przyjąć tę współpracę, bo myślałam sobie, że zaraz będę blogerką, która "bierze wszystko"! W tym wypadku stwierdziłam, że to chrzanię, ponieważ to fajny pomysł na prezent na ślub mojej kuzynki :P (wybaczcie). Kolega z pracy pomógł mi stworzyć artykuł, ja zapożyczyłam zdjęcie z facebook'a kuzynki i tak powstała gazeta.
Bardzo szybko otrzymałam paczkę, w której znalazłam jeden egzemplarz luzem i jeden w pięknej ramie (w sam raz do zawieszenia na ścianie).
   

  Polecam na pewno każdemu kto szuka oryginalnego prezentu czy to na ślub czy na rocznicę ślubu, który przy okazji będzie pamiątką na długie, długie lata! Jeśli jesteście zainteresowane to poniżej wrzucam link do strony gdzie możecie zamówić swoją własną gazetę :).

11 komentarzy:

 1. Świetna idea ;)
  http://kosme-teria.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł i bardzo oryginalny:) Takie cieszą najbardziej.

  OdpowiedzUsuń
 3. czytałam kiedyś o tym, fajny i oryginalny prezent :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To bardzo fajny pomysł :) cenię sobie takie oryginały :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, oryginalny pomysł! Kuzynce na pewno się spodoba :) Ja chyba zbierałabym szczękę z podłogi przez kolejny tydzień ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy i nietypowy pomysł :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. całkiem fajny pomysł :) o ile zamierzasz dac nie tylko gazetę :P

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...