WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SPOTKANIA BLOGEREK WE WROCŁAWIU!

Informacja pochodzi od Panny Dominiki :) I liczę na pozytywny odzew!
 • "Oficjalnie już wiem co i jak ze spotkaniem bloggerek.
  Zasady: Kompletuję listę chętnych. Miejsc jest maksymalnie 20, ze względu na możliwości lokalowe. Zasad kilka jest i proszę Was o dokładne ich przeczytanie, żeby nie było niejasności. Wszelkie pytania kierujcie na maila mirrorowisko@gmail.com 
   
  1. Na listę wpisać się możne się każdy, nie tylko z okolic Wrocławia. Nie ma ograniczenia wiekowego. Jeśli ktoś ma w domu dziecko i nie ma możliwości zostawienia go z kimś żaden problem - ciocia Dominika lubi obślinione, rozwrzeszczane potworki ciągnące za włosy, ubranie i okulary :P (musiałam zostawić ten fragment)
  2. Zgłoszenie wysyłacie na maila mirrorowisko@gmail.com w temacie wpisując Zlot - zapisy + Nick, natomiast w treści wpisując Imię, adres bloga oraz dane z jakiego został wykonany przelew.
  3. Potwierdzeniem zgłoszenia będzie wykonanie przelewu na kwotę 5 złotych na konto bankowe, które podam w odpowiedzi na wiadomość zawierającą zgłoszenie. 4,00zl Dostaniecie z powrotem na spotkaniu, kwota ta jest jedynie zabezpieczeniem ze faktycznie się pojawicie. 1zl to oplata za identyfikator i cala resztę, ale myślę, że na osobę to malutko :)
  4. Rezerwacja lokalu nie kosztuje  nas nic, płacimy tylko za to co same zamówimy. Spotkanie odbędzie się w lokalu Herbaciarnia k2 przy ulicy Kiełbaśniczej 2.
  5. W przypadku zgłoszenia czekam 5 dni na wykonanie przelewu. Po tym czasie na listę wskakuje kolejna osoba z ewentualnej listy rezerwowej. Zaznaczam, że w pierwszej kolejności biorę pod uwagę dziewczyny, które zgłosiły się pod postem z wstępnymi zapisami. Nie oznacza to jednak, że mogą ominąć procedurę zapisów :)
  6. Ostatnim dniem zglaszania sie jest 3.10, natomiast spotkanie odbędzie się 13.10.2012 i zaczyna się o godzinie 12:00 :)
  Na koniec jeszcze trzy rzeczy. 1) Tak wygląda kawiarenka, Panie złączą nam ładnie stoliki :) Ceny są niskie, więc nie ucierpią portfele.
 • 2) Ogromne podziękowania dla Redhead , która jako jedyna z trzech blogerek do których napisałam maila z kilkoma pytaniami naprawdę pomogła, odpisała i odpowiedziała nawet na te najgłupsze pytania. Jestem jej niesamowicie wdzięczna, bo gdyby nie ona - nie byłoby spotkania.
 • 3) Podziekowania należą się również Justynie, która zadbała o znalezienie lokalu, zaoferowała pomoc i pomaga mi to wszystko ogarnąć. Obie dziewczyny naprawdę przysłużyły się do możliwości spotkania, dlatego mam nadzieję że nie zawiedziecie i będzie kompletna lista osób. Dominika Gałązka http://mirrorowisko.blogspot.co.uk/"
 • 14 komentarzy:

  1. Obym nie miała zajęć w sobotę! :( Eh, te studia.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. ja mam, ale zawagaruję - a co! :) Chcę Was w końcu poznać! :)

    Usuń
  2. już poprawione, na czas konkursu zdjęłam zaporę "nie kradnij " :))

   OdpowiedzUsuń
  3. Udanego spotkania życzę ! ;)

   OdpowiedzUsuń
  4. Udanego spotkania życzę Kochana :* oczywiście później napisz jak było :-)

   OdpowiedzUsuń
  5. Mam nadzieję, że też kiedyś będę brała udział w takim spotkaniu, ale u nas na północy Polski:)

   OdpowiedzUsuń
  6. z chęcią bym przyszła, ale mam wtedy zajęcia :(

   OdpowiedzUsuń
  7. zazdroszczę spotkania, ostatnio było u mnie w kielcach i przegapiłam :(

   OdpowiedzUsuń
  8. udanego spotkania, czekam na późniejszą fotorelację ;]

   OdpowiedzUsuń
  9. a nie dałoby rady tydzień wcześniej? :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. wiesz co to musiałabyś pisać do Panny Dominiki, ja opuszczam zajęcia :(

    Usuń
  10. 20 osób, no to się chyba nie załapię ;p

   OdpowiedzUsuń
  11. polecam takie spotkania, poznałam bardzo sympatyczne dziewczyny:)

   OdpowiedzUsuń
  12. Z chęcią bym się wybrała kiedyś na jakieś spotkanie Wrocławskich blogerek :)

   OdpowiedzUsuń

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...