Sposoby na piękne rzęsy

Długie, gęste i ciemne rzęsy to niezwykle ważny atrybut urody każdej kobiety. Sprawiają, że spojrzenie staje się bardziej uwodzicielskie, oczy wydają się większe, a ich kolor jest bardziej wyrazisty. Kobiety starają się więc nadać swym rzęsom piękniejszy wygląd poprzez pokrywanie ich tuszem, jednak jeśli włoski nie są gęste i długie, trudno jest nadać im pożądany wygląd. Najpierw więc warto skupić się na ich odżywieniu i wzmocnieniu ich porostu.

Niezbędna dobra odżywka

Wiele kobiet pokłada duże nadzieje w olejku rycynowym, gdyż na temat jego wpływu na rzęsy, a także brwi, krążą prawdziwe legendy. Nie da się jednak ukryć, że jego stosowanie jest kłopotliwe i nieprzyjemne – sklejone rzęsy, nieprzyjemne uczucie oraz mgliste spojrzenie to tylko niektóre ze skutków ubocznych, przy czym olejek nie zawsze jest w stanie nadać rzęsom spektakularny wygląd. Zdecydowanie lepiej radzą sobie z tym posiadające wyspecjalizowany skład odżywki do rzęs, przy czym w przypadku tych produktów cena zwykle idzie w parze z jakością. Oznacza to, że za naprawdę dobre serum do rzęs, które faktycznie da doskonałe rezultaty, trzeba sporo zapłacić. Dobra wiadomość jest jednak taka, że tego rodzaju produkty stosuje się w niewielkiej ilości, a więc nawet maleńka buteleczka zwykle wystarcza na wielomiesięczną kurację.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

odżywki do rzęs od cocolita.pl

Jakie efekty?

Już po kilku tygodniach można zauważyć, że rzęsy mniej wypadają, stają się coraz dłuższe i ciemniejsze, a przy tym pomiędzy „starymi” włoskami kiełkują nowe. Wystarczy więc wykazać się cierpliwością i systematycznością w stosowaniu produktu, a po kilku miesiącach można będzie cieszyć się znacznie zagęszczonymi i wydłużonymi rzęsami.