Hybrydowa stylizacja paznokci – czy warto?

Hybrydy już od dłuższego czasu cieszą się olbrzymią popularnością. Doceniają je zwłaszcza kobiety, których nic tak nie doprowadza do szału jak odpryski lakieru na paznokciach, a także te panie, które nie chcą często robić manicure. Ponadto niektóre z nich decydują się na samodzielne wykonywanie takiej stylizacji.

W salonie czy w domu?

Nie da się ukryć, że stylizacja hybrydowa w dobrym salonie może sporo kosztować, przy czym nie jest to niestety taki rzadki wydatek jak często się wydaje. Pogłoski o utrzymywaniu się hybryd przez wiele tygodni są przesadzone. Jeśli chce się mieć ładny manicure, trzeba wykonywać go mniej więcej co dwa tygodnie, a więc dość często, co generuje spore koszty. W tym więc domowa stylizacja może być lepsza. Jest ona jednak dobrym wyjściem tylko dla pań, które potrafią same ładnie ozdobić swoje paznokcie albo zależy im na najprostszym manicure. Jeśli chce się fantazyjnych wzorków, a samodzielnie nie umie się ich zrobić, pozostaje wizyta w salonie.

Samodzielny manicure hybrydowy

Wiele kobiet decyduje się kupić zestaw startowy do hybryd i zacząć robić takie paznokcie samodzielnie. Niektóre nawet na tym zarabiają, oferując taki zabieg innym kobietom, ale wówczas już trzeba mieć w tym kierunku konkretne zdolności. Na własne potrzeby przeciętne umiejętności mogą wystarczyć, zwłaszcza że na przykład zestaw do hybryd Semilac jest bardzo łatwy w zastosowaniu. Poradzi sobie z tym każdy.