3 najbardziej kultowe kosmetyki marki Wibo

Firma Wibo to powstała w 1989 roku marka kosmetyków do makijażu, uwielbiana przez Polki za wysoką jakość, podążanie za trendami i przystępne ceny. Wiele z pozycji obecnych w ofercie marki wiedzie prym wśród najlepiej ocenianych kosmetyków w swojej kategorii. Kilka z nich nosi miano wręcz kultowych produktów, które każda osoba zainteresowana makijażem powinna wypróbować. Które kosmetyki marki Wibo są najbardziej popularne?

  1. Koloryzująca pomada do brwi, Eyebrow Pomade

 

Odpowiednie podkreślenie brwi to klucz do udanego makijażu i uzyskania efektu otwartego i świeżego spojrzenia. Pomada marki Wibo to jeden z najwyżej ocenianych produktów w tej kategorii. Umożliwia nadanie brwiom pożądanego kształtu, a także dyscyplinuje włoski zapewniając trwały efekt na długie godziny. Pomada występuje w 4 wersjach kolorystycznych, a do zestawu dołączony jest specjalny pędzelek ze szczoteczką.

 

  1. Rozświetlacz prasowany, Diamond Illuminator

 

Rozświetlacz firmy Wibo umożliwia uzyskanie zarówno delikatnego dziennego efektu, jak i mocnego glow na większe wyjścia. Szampański odcień dopasuje się do każdej karnacji, dając efekt świeżej i zdrowej skóry.

 

  1. Tusz do rzęs, Growing Lashes

 

Kultowy „zielony tusz Wibo” to pozycja, która musi zagościć w każdej kosmetyczce makijażowej maniaczki. Maskara ma za zadanie pogrubić rzęsy, a zawarte w niej substancje odżywcze pobudzają włoski do wzrostu. Dzięki silikonowej szczoteczce aplikacja jest łatwiejsza i bardziej precyzyjna, a włoski pozostają dokładnie rozczesane.

 

Ofertę sprzedażową produktów marki Wibo możemy znaleźć między innymi pod tym adresem: https://www.cocolita.pl/wibo