Słowo wyjaśnienia odnośnie bloga.

   Nigdy nie wiem jak zaczynać tego typu wpisy "hej"/ "witajcie Kochani"?! Zawsze początki są najcięższe, później to już jakoś reszta sama przychodzi. Podobnie było z tym blogiem, który stał się moją pasją, momentami sposobem na życie, ale i źródłem wielu znajomości - cennych znajomości! W blogosferze jestem od kilku lat i w sumie pewnie to nic nadzwyczajnego, wiele z Was przegania mnie stażem. Jednak przez te kilka lat blogowania kilka rzeczy się zmieniło, a przede wszystkim fakt, że zaczęłam dorosłe życie - studia, praca na cały etat itp.
    Ostatni czas i wakacje w Hiszpanii dały mi sporo czasu i możliwości przemyślenia wielu kwestii. Musiałam trochę się odciąć od blogowania by sprawdzić czy tęsknie za blogiem, czy dalej chcę to robić i poprzestawiać trochę hierarchię w moim życiu.
Aktualnie zaczęłam mocno stawiać na podróże i rozwój siebie samej. Chcę poświęcić sobie więcej czasu, bo w tym całym natłoku często o tym zapominałam. Hiszpania pokazała mi, że można żyć z dnia na dzień, być uśmiechniętym i wystrzegać się tych beznadziejnych problemów, które wcale nimi nie są. Przez te kilka tygodni uświadomiłam sobie, że najprawdopodobniej wystartuje z nowym blogiem, który będzie bardziej o mnie, o moich przemyśleniach i podróżach, a tutaj cóż wrzuciłam się w jakieś tam ramy. Jestem w skorupce, bo recenzuje tutaj tylko kosmetyki - głównie. W końcu jestem tą zauroczoną kosmetykami. I nie chcę tego zmieniać. Posty będą się tutaj pojawiać wciąż, jednak ciężko jest mi określić z jaką częstotliwością, ponieważ pora przysiąść do mojej magisterki.
    Natomiast jeśli chodzi o kwestię drugiego bloga to na pewno będę o wszystkim informować.


Podpisano wciąż Zauroczona :)

Wrzesień w zdjęciach, czyli piękna Hiszpania.

    Dzisiaj będą same zdjęcia z Hiszpanii. Wiem jedno, że pokochałam to państwo, ludzi, ich temperament, sposób życia i przeogromną radość. Każdemu polecam podróż w to cudowne miejsce.
A Barcelona - wow! Z chęcią tam jeszcze wrócę i to bez dwóch zdań. Aktualnie pozostały mi tylko miłe wspomnienia m.in. dzięki zdjęciom, dlatego chciałam się choć częścią z nich z Wami podzielić i życzyć miłego oglądania.
Bez zbędnych słów i komentarzy pod zdjęciami zapraszam do oglądania moich cudownych wakacji w hiszpańskim klimacie :).

Olejek do włosów Khadi stymulujący porost.

    Osoby, które chorują na niedoczynność tarczycy jak ja pewnie wiedzą co to jest wypadanie włosów i nie są to 3 włoski na krzyż po przeczesaniu włosów na szczotce. Dlatego staram się jak mogę dbać o moje włosy odpowiednią pielęgnacją. Z pomocą przychodzi mi tutaj olejek do włosów od Khadi, który pochodzi ze sklepu Helfy.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...