Helfy na Żmigrodzkiej, kolejny punkt na mapie Wrocławia.

    Kolejny sklep Helfy, który otworzył się w czwartek nie był dla mnie tajemnicą, ponieważ tą radosną nowiną podzieliła się ze mną Gosia w trakcie otwarcia sklepu przy ul. Sienkiewicza. Jednak ogromnie byłam ciekawa jak będzie się prezentował nowy sklep i jego asortyment.Be nice be bio, czyli polskie kosmetyki naturalne.

    Firma Make me bio jest naszą rodzimą firmą pochodzącą z Józefowa. Wyróżnia się na pewno miłością do natury, opakowaniami (lekarskie, ciemne szkło i sznurek wiązany w kokardę z opisem produktu i hasłem marki "be nice be bio!") oraz tym, że ich kosmetyki są bezpieczne, skuteczne, zadowalające i dopasowane.
Make me bio skusiła mnie składem, opakowaniami i swoją miłością do naturalności. Dlatego też mam aż 3 produkty tej firmy - krem na niedoskonałości, puder myjący i olejek do pielęgnacji twarzy, a jednocześnie do demakijażu.


Flow, czyli dlaczego warto przyjechać do Wrocławia.

     Każdy ma jakieś swoje ukochane miejsce na świecie, w którym czuje się idealnie. Ja wiem, że bardzo lubię Berlin i czuję się w nim genialnie! Jednak pochodzę z Wrocławia i tu mieszkam i to on zdobywa moje serce każdego dnia. Do tego gdy dowiedziałam się, że Wrocław został Europejską Stolicą Kultury ogromnie się ucieszyłam, a mam ku temu powody. Obejrzyjcie zdjęcia poniżej ! 

      Flow to wydarzenie, które miało na celu ukazać historię miasta Wrocławia - jego budowę, zniszczenie i odbudowę, a wszystko rozgrywało się na rzece Odrze. 
Oprócz tego rano można było obejrzeć na różnych scenach występy i przedstawienia. Ja się załapałam na jeden z nich. 
      W centrum miasta można było również spotkać szafy z klamerkami gdzie każdy przechodzień mógł napisać kiedy przyjechał do Wrocławia i gdzie chciałby pojechać.


      Przyznam szczerze, że Flow zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Kantata, kiedy pokazywane było zniszczenie Wrocławia przeszła samą siebie. Wrocław wtedy dosłownie zapłonął, co zresztą można zobaczyć na zdjęciach powyżej. Szczerze mówiąc obejrzałabym to wydarzenie jeszcze raz z miłą chęcią i znów z zapartym tchem.
      A dla osób, które są zainteresowane przyjazdem do Wrocławia i uczestniczeniem w ESK polecam stronę http://www.kalendarz.wroclaw2016.pl/ .

Maj w zdjęciach.

    W ostatnim czasie znów mam utęsknioną sesję na uczelni, dlatego też udzielam się mniej. Poza tym miałam i mam szalony okres w życiu. Dzieje się tyle, że nie nadążam. Zresztą wszystko zobaczycie na zdjęciach po niżej, które postanowiłam tu zamieścić. Po resztę odsyłam na mojego instagrama :).

     W maju miało miejsce otwarcie nowego sklepu Helfy przy ul. Sienkiewicza. Na otwarcie wybrałam się z Martą, natomiast na miejscu spotkałam Agę, która wykonywała masaż twarzy.


     Jak też wiecie z instagrama bądź i nie, przez tydzień miałam pod opieką psa sąsiadki. Zawsze chciałam mieć psa, więc namiastka jego posiadania była całkiem fajna :). Chociaż podobno spacery w deszczu do najprzyjemniejszych nie należą, ale gdy wychodziłam z Czikusiem zawsze świeciło słońce :D.


     Niestety miesiąc maj i czerwiec to miesiące sesji :(. Poniżej moje zdjęcia gdy wybieram się na egazminy... Na szczęście zostały mi jeszcze tylko dwa! Więc trzymajcie kciuki żebym jakoś je zaliczyła, bo póki co w taką pogodę nauka idzie mi opornie!


     W wolnym czasie nadal w moim życiu jest obecny sport i nie zamierzam tego zmieniać, dlatego wzięłam udział w Biegu Firmowym oraz wybrałam się na wycieczkę rowerową wokół Zalewu Mietkowskiego. Pomyśleć, że kiedyś trzeba by mnie było siłą wyciągać na tego typu wyprawy i biegi.


     Takie zdania można znaleźć na latarni w centrum Wrocławia, ale przyznajcie, że od razu robi się człowiekowi lepiej! W maju miałam okazję focić na komunii mojej kochanej Mai i tutaj widzicie efekty :).
Oprócz tego złapało mnie zatrucie, dlatego suchary :(. I prezent wraz z listem dla kolegi z pracy, który odchodził z dedykacją.


    W miesiącu maju odkryłam genialną maskę do rąk! Dlatego postanowiłam wykorzystać to jak pięknie wyglądają moje dłonie i zrobiłam sobie hybrydy :). W końcu wszystko jest lepsze niż nauka!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...