Maski L'biotica do twarzy i dłoni.

     Gdy jakiś czas temu dostałam propozycję przetestowania maseczek do twarzy firmy L'biorica i nie tylko długo się nie zastanawiałam. Bardzo cenię markę za kosmetyki do pielęgnacji włosów, więc byłam ciekawa produktów do pielęgnacji twarzy.
Czy się zawiodłam o tym niżej...


Balsamik do ust od Tisane.

     Która z nas nie zna balsamu do ust Tisane, która z nas go nie miała? Myślę, że każda z nas go testowała i kojarzy ten charakterystyczny zapach Tisane. Tym razem przyszło mi przetestować wersję dla dzieci. Jednak sama ich nie posiadam, ale pomyślałam dlaczego by nie prztestować na sobie :).Relacja z otwarcia nowego sklepu Helfy we Wrocławiu.

    W ostatni czwartek razem z Martą miałyśmy przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego sklepu Helfy we Wrocławiu przy ul. Sienkiewicza 4/1. Helfy zadbało na czas otwarcia o wiele atrakcji, ale o tym poniżej. Zapraszam do relacji! Poręczna lampa do paznokci od Semillac.

    Jakiś czas temu w moje ręce trafiła lampa Semillac od perfumerii internetowej Perfumesco. Bardzo się ucieszyłam, ponieważ w mojej szufladce znajduje się kilka lakierów hybrydowych, a jakiś czas temu swoją lampę sprzedałam.
W lampie Smillac podoba mi się to, że jest bardzo poręczna i malutka, dzięki czemu mieści się w mojej szufladzie. Tylko pytanie czy dobrze utrwardza lakier przez małą moc i wielkość?


Miesiąc kwiecień w zdjęciach.

        Miesiąc kwiecień bardzo szybko mi zleciał, zresztą tak samo jak marzec. Już za miesiąc moje urodziny i za chwilę zacznie się sesja na uczelni. 
Miesiąc kwiecień minął mi pod znakiem siłowni oraz szukania pracy. Jakiś czas temu wspominałam Wam, że coś Wam zdradzę, ale sytuacja mi nie pozwalała. Teraz już mogę! Zmieniłam pracę, odeszłam z biura na poczet "biura". Dlaczego "biuro" już Wam piszę :). Będę Młodszą Księgową w centrali biura podróży, a więc już nie biuro rachunkowe. Nie będę tutaj zdradzać nazw, ale myślę, że wszystkie z Was znają tę firmę. Także I HAVE A NEW JOB, YEAH! :)
     Teraz możemy przejść do zdjęć :).


      Jak już pisałam miesiąc kwiecień był u mnie miesiącem siłowni. Dlatego też kilka zdjęć z siłowni znalazło się na moim telefonie. Pierwsze z maszyn, drugie ze strefy wolnych ciężarów i trzecie to szatniowe sweet focie w lustrze.


     Po ostatnim Meet Beauty w paczuszce znalazłam lakier od Golden Rose, który bardzo chciałam kupić! Dlatego też musiał się znaleźć od razu na moich paznokciach + na serdecznym nudziak z Indigo (również z konferencji Meet Beauty).
Oprócz tego postanowiłam zmienić coś na wiosnę. Poza tym moje włosy wołały już "halo! Odrost!". Wybrałam się z tej okazji do Ani z Happy Hair, która razem z Moniką zadbały o piękne refleksy na moich włosach. Dzięki Dziewczyny :*!


     Kwiecień to wyprawa do Warszawy i Meet Beauty. Długo czekałam na ten wyjazd i nie mogłam się go doczekać! Przez to, że pojechałyśmy z Martą dzień wcześniej miałyśmy możliwość odwiedzić Złote Tarasy i Teatr Powszechny. Oprócz tego na fotkach widzicie małe zakupy z Bath&Body Works i Paese oraz prezenty od sponsorów konferencji.


     Uwielbiam bombery. Bomber to jest coś w czym mogłabym non stop chodzić! Mam wrażenie, że połowa moich fotek na insta z kwietnia jest w tym bomberze :D. Uważam ten bomber za zakup miesiąca kwietnia o !


     Kwiecień to również spotkanie blogerek we Wrocławiu, które miałam przyjemność organizować wraz z Dominiką. Przy okazji spotkania odwiedziła mnie również Marlena z Berlina, która z przygodami jechała do Wrocławia :).


      Ponieważ w kwietniu pogoda momentami była idealna to poświęciłam ten czas na dużo spacerów. Tutaj akurat zdjęcie ze spaceru z Anią. Bo Wrocław to nie tylko biurowce i galerie handlowe :).


     W ostatni dzień miesiąca wybrałam się w góry by nabrać odrobinę energii przed nową pracą. Tutaj akurat zdjęcie z wieży zamku Grodno. Uwielbiam te góry, szczególnie, że to moje rodzinne strony i mam do nich ogromny sentyment.


   
A jak minął Wasz kwiecień? :)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...