Relacja z Konferencji Meet Beauty w Warszawie (dużo zdjęć!).

     Dzisiaj chciałabym do Was przyjść z moją relacją z Konferencji Meet Beauty, która odbyła się 23 kwietnia w Warszawie + kilka zdjęć z samego pobytu w Warszawie. Ponieważ dzięki temu, że wraz z Martą przyjechałyśmy dzień wcześniej udało nam się trochę zobaczyć :).


Zakupy kosmetyczne (Rossmann - 49%, Skarby Syberii, gifty ze spotkania).

     Tak, tak Rossmann znów przygotował dla nas promocje -49%! Tak znów chce bym popłynęła, ale trzymam się dzielnie i poszłam dziś tylko po to co faktycznie potrzebowałam! Jestem z siebie dumna.
Ponadto chciałabym Wam pokazać moje zamówienie ze sklepu Skarby Syberii oraz pokazać prezenty od sponsorów z ostatniego spotkania we Wrocławiu.
Relacja ze spotkania blogerek urodowych we Wrocławiu.

     W ostatnią sobotę czyt. 9 kwietnia miałam okazję organizować wraz z Dominiką spotkanie blogerek urodowych we Wrocławiu. Organizacja takiego spotkania już długo chodziła nam po głowie, aż w końcu dopiełyśmy swego :). Po drodze miałyśmy kilka przebojów i problemów m.in. Marlena, która miała u mnie nocować spóźniła się na autobus i w ostatniej chwili udało jej się dojechać do Wrocławia, ale spotkanie się odbyło i dziewczyny wyszły zadowolone (przynajmniej tak mi się wydaję :D)!


   

Moje wiosenne zakupy ubraniowe.

     Dwa tygodnie temu odbył się weekend z kuponami, czyli zakupy z gazetą m.in. Grazia. Kilka dni przed zrobiłam sobie listę co chcę kupić i nawet pokazywałam Wam ją na blogu. Oczywiście niektórych z tych rzeczy nie kupiłam, ponieważ nie dostałam. A inne znalazły się nadprogramowo - norma! ;)"Usunąłem dla Ciebie Tindera", czyli randki internetowe.

     Jeszcze kilka dobrych miesięcy temu tworzyłam posty o typach mężczyzn poznanych na portalach randkowych. Dzieliłam się z Wami moimi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat facetów tam poznanych. Moje "poszukiwania" skończyły się wtedy fiaskiem i zdałam sobie sprawę z tego, że tak naprawdę nie ma sensu szukać kogoś na siłę. Dalej tak sądzę i w tym kierunku poczyniłam kroki czyt. nie mam kont na portalach randkowych. Jednak muszę się z Wami podzielić pewnymi "smaczkami".Produkty do włosów TREsemme, czyli czy warto przywieźć z UK bądź IE.

     Jak wiecie jakiś czas temu dostałam paczkę od przyjaciela, który mieszka w Irlandii z zamówieniem z Boots'a. W paczce tej znalazły się m.in. produkty do włosów firmy TREsemme. Produkty te nie są dość dobrze znane w Polsce, jednak wiele dziewczyn polecało je na forach i blogach.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...