Nyx jednak nie dla mnie :(...

    Gdy jakieś 2 tygodnie temu z okazji Black Friday składałam zamówienie na stronie Nyx'a cieszyłam się jak dziecko! Wiecie te sławne Soft Matte i te piękne kolory... Czułam się jak dziecko w sklepie ze słodyczami, takim internetowym sklepie :).
Długo nie czekając złożyłam zamówienie, zapłaciłam, wybrałam paczkomat i czekałam. Dzielnie czekałam i wciąż czekałam i nadal czekam... Bo moja paczka zniknęła. Pamiętacie moją sytuację gdy rok temu Paulina robiła mi paczkę i moja paczka zaginęła? Co prawda odnalazła się, bo listonosz przypomniał sobie, że zamiast do mojej bramy, zaniósł ją do bramy obok. Jednak tutaj sytuacja jest zupełnie inna.
Od zeszłego poniedziałku dostaje zapewnienia od InPostu, że moja paczka zostanie dostarczona, że oddział został ponaglony - i co z tego mam? NIC! Moje nerwy są na skraju wytrzymałości, bo jeśli paczka faktycznie zaginęła to chciałabym o tym wiedzieć, a nie dostawać zapewnienia, które nie mają zupełnie pokrycia ze stanem faktycznym... I tak mój prezent dla siebie samej na Mikołajki i chęć przetestowania tych sławnych kosmetyków są nadal niespełnienionym marzeniem ech.

Mimo to dziękuję marce Nyx za pomoc i kontakt, ponieważ odpisują szybciej i sprawniej niż InPost i zainteresowali się problemem. Szkoda tylko, że przez InPost wciąż jestem zbywana. Mam nadzieję, że będę mogła do tego wpisu dodać dopisek "edit", że paczka się znalazła, ale już w to szczerze wątpie. Tak, więc obeszłam się smakiem.

4 komentarze:

 1. wielka szkoda ale mam nadzieje,ze wszystko sie jakos wyjasni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Błagam Cię Inpost to jedna wielka kpina... nam listu z sądu nie dostarczył, tylko kartke jakąś gdzieś w płot obok budynku wrzucili i gdyby ktoś się śmieciami nie zainteresował to by nigdy nie znalazł tej kartki. Cała sprawa w d... przez to, że nie dostaliśmy listu z informacją o rozprawie. Oczywiście Inpost niewinny, reklamacji nie masz szans złożyć i szkoda gadać.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja niestety też nie mam miłych wspomnień z InPostem:/

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pewna, ze niebawem otrzymasz paczke, moze przed Swietami maja zawirowania, roznie w koncu bywa :(

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...