Maj w zdjęciach.

    W ostatnim czasie znów mam utęsknioną sesję na uczelni, dlatego też udzielam się mniej. Poza tym miałam i mam szalony okres w życiu. Dzieje się tyle, że nie nadążam. Zresztą wszystko zobaczycie na zdjęciach po niżej, które postanowiłam tu zamieścić. Po resztę odsyłam na mojego instagrama :).

     W maju miało miejsce otwarcie nowego sklepu Helfy przy ul. Sienkiewicza. Na otwarcie wybrałam się z Martą, natomiast na miejscu spotkałam Agę, która wykonywała masaż twarzy.


     Jak też wiecie z instagrama bądź i nie, przez tydzień miałam pod opieką psa sąsiadki. Zawsze chciałam mieć psa, więc namiastka jego posiadania była całkiem fajna :). Chociaż podobno spacery w deszczu do najprzyjemniejszych nie należą, ale gdy wychodziłam z Czikusiem zawsze świeciło słońce :D.


     Niestety miesiąc maj i czerwiec to miesiące sesji :(. Poniżej moje zdjęcia gdy wybieram się na egazminy... Na szczęście zostały mi jeszcze tylko dwa! Więc trzymajcie kciuki żebym jakoś je zaliczyła, bo póki co w taką pogodę nauka idzie mi opornie!


     W wolnym czasie nadal w moim życiu jest obecny sport i nie zamierzam tego zmieniać, dlatego wzięłam udział w Biegu Firmowym oraz wybrałam się na wycieczkę rowerową wokół Zalewu Mietkowskiego. Pomyśleć, że kiedyś trzeba by mnie było siłą wyciągać na tego typu wyprawy i biegi.


     Takie zdania można znaleźć na latarni w centrum Wrocławia, ale przyznajcie, że od razu robi się człowiekowi lepiej! W maju miałam okazję focić na komunii mojej kochanej Mai i tutaj widzicie efekty :).
Oprócz tego złapało mnie zatrucie, dlatego suchary :(. I prezent wraz z listem dla kolegi z pracy, który odchodził z dedykacją.


    W miesiącu maju odkryłam genialną maskę do rąk! Dlatego postanowiłam wykorzystać to jak pięknie wyglądają moje dłonie i zrobiłam sobie hybrydy :). W końcu wszystko jest lepsze niż nauka!5 komentarzy:

 1. u mnie też sesja.. jutro zaczynam:o
  fajne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nawet się załapałam :) ah ten maj, szkoda, że już minął :(

  OdpowiedzUsuń
 3. mi maj minął w prędkości kosmicznej :) cieszę się, ze okres sesji mnie się już nie tyczy :)

  zaczarowana-oczarowana.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Tę maskę potrzebuję! ;) pozdrawiam i zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. wszystko jest lepsze niż nauka :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...