Helfy na Żmigrodzkiej, kolejny punkt na mapie Wrocławia.

    Kolejny sklep Helfy, który otworzył się w czwartek nie był dla mnie tajemnicą, ponieważ tą radosną nowiną podzieliła się ze mną Gosia w trakcie otwarcia sklepu przy ul. Sienkiewicza. Jednak ogromnie byłam ciekawa jak będzie się prezentował nowy sklep i jego asortyment.

     Od mojej ostatniej wizyty w Helfy pojawiło się sporo nowości, które zobaczycie na zdjęciach. Jedna z nich wpadła w moje ręce i już nie omieszkałam jej otworzyć i przetestować. Jednak cóż to takiego napiszę Wam niżej.
Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć Agnieszkę, która na co dzień jest związana ze sklepem Helfy oraz Anię.     Ania zdecydowała się na malowanie henną i przyznam szczerze, że kwiatowe elementy ogromnie mi się spodobały. Chociaż sama nie zdecydowałam się na hennę.     Podobnie jak w sklepie przy ul. Sienkiewicza, ul Żmigrodzka również może się pochwalić pięknie opisanymi półkami podzielonymi według "tematyki". Jedyne co mi się natomiast rzuciło w oczy to o wiele mniej żywności niż przy ul. Sienkiewicza. Jednak Agnieszka powiedziała mi, że asortyment tego sklepu jest bardziej nakierowany na kosmetyki.     Gdy pisałam o produkcie, który zaczęłam testować miałam na myśli peeling z aktywnym węglem Sadza Soap. Jest to polska firma, która w swoich produktach zamieszcza węgiel ze Śląska. I podobno na Śląsku mydło Sadza Soap zastąpiło szare ;). Przyznajcie, że mydło w kształcie bryłki węgla jest czymś zupełnie innym!     Kolejna nowość, czyli wybielająca czarna pasta z węglem drzewnym. Jestem ciekawa efektów używania takiej pasty i chyba przy najbliżej wizycie w Helfy się na nią skuszę.
     Na otwarciu Helfy można było skorzystać z masażu twarzy olejkami, malowania henną, ale i również z badania skóry, któremu poddała się Gosia. Jak widzicie w pełnym skupieniu czekała na wynik pomiaru!


     Po badaniu Gosia promieniała, zresztą jak zawsze! Przyznajcie, że skubana jest przeokropnie fotogeniczna! :) Gosiu, pozazdrościć!    Podsumowując wszystkich Was zapraszam do odwiedzania sklepu Helfy, nie tylko we Wrocławiu, ale i w Toruniu, Krakowie, a i niedługo Katowicach. Powód jest jeden - to najlepiej wyposażony stacjonarny sklep w kosmetyki naturalne! Zresztą w internecie też tak jest :).

10 komentarzy:

 1. Jestem ze Slaska z dziada, pradziada, ale o mydle z weglem nie slyszalam :P Fajnie, ze niedlugo Helfy bedzie rowniez w Katowicach! :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie słyszałam o mydle z węglem:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdyby u mnie w mieście był taki sklep, to byłabym w raju.=)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja marzę o takiej ozdobie z henny, na pewno bym się zdecydowała. czy w każdym sklepie można ją zrobić czy tylko z okazji otwarcia jest taka atrakcja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mehendi można zrobić w sklepie Helfy we Wrocławiu przy ul. Sienkiewicza 4/1. Tam regularnie przychodzi artystka, co malowała na Żmigrodzkiej. Najlepiej skontaktować się ze sklepem: http://www.helfy.pl/sklepy-stacjonarne

   Usuń
 5. Moja siostra bedzie zachwycona, ma bzika na punkcie naturalnych kosmetykow... I mieszka we Wro :) pozdrawiam i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. o kurczę ile genialnych produktów w jednym miejscu <3

  OdpowiedzUsuń
 7. jak przyjadwe do Wrocławia to na penwo się tam wybiorę :333 te henny są piękne !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...