Flow, czyli dlaczego warto przyjechać do Wrocławia.

     Każdy ma jakieś swoje ukochane miejsce na świecie, w którym czuje się idealnie. Ja wiem, że bardzo lubię Berlin i czuję się w nim genialnie! Jednak pochodzę z Wrocławia i tu mieszkam i to on zdobywa moje serce każdego dnia. Do tego gdy dowiedziałam się, że Wrocław został Europejską Stolicą Kultury ogromnie się ucieszyłam, a mam ku temu powody. Obejrzyjcie zdjęcia poniżej ! 

      Flow to wydarzenie, które miało na celu ukazać historię miasta Wrocławia - jego budowę, zniszczenie i odbudowę, a wszystko rozgrywało się na rzece Odrze. 
Oprócz tego rano można było obejrzeć na różnych scenach występy i przedstawienia. Ja się załapałam na jeden z nich. 
      W centrum miasta można było również spotkać szafy z klamerkami gdzie każdy przechodzień mógł napisać kiedy przyjechał do Wrocławia i gdzie chciałby pojechać.


      Przyznam szczerze, że Flow zrobiło na mnie ogromne wrażenie! Kantata, kiedy pokazywane było zniszczenie Wrocławia przeszła samą siebie. Wrocław wtedy dosłownie zapłonął, co zresztą można zobaczyć na zdjęciach powyżej. Szczerze mówiąc obejrzałabym to wydarzenie jeszcze raz z miłą chęcią i znów z zapartym tchem.
      A dla osób, które są zainteresowane przyjazdem do Wrocławia i uczestniczeniem w ESK polecam stronę http://www.kalendarz.wroclaw2016.pl/ .

11 komentarzy:

 1. Wow, świetnie wygląda to na zdjęciach! We Wrocławiu byłam miesiąc temu razem z wycieczką szkolną i szczerze mówiąc niewiele zobaczyliśmy. ;) Długo jechaliśmy, jeszcze wie godziny jazdy nas czekały, mieliśmy małe opóźnienie i na zwiedzanie dużo czasu nie zostało, aczkolwiek chętnie przyjechałabym jeszcze raz. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj to szkoda! Chociaż uważam, żę Wrocławia nie da się zwiedzić w jeden dzień.

   Usuń
 2. Nie trzeba mnie jakoś szczególnie zachęcać do odwiedzenia Wrocławia, bo jest on w moich planach już od dawna :) Mam nadzieję, że w końcu mi się uda :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby co to się odzywaj jak będziesz jechać :)

   Usuń
 3. Oj zdecydowanie warto przyjechać do Wrocławia ! To przepiękne miasto i zauroczyłam się w nim od pierwszych chwil :)

  zaczarowana-oczarowana.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie byłam we Wrocławiu, to na pewno ciekawe miasto. W Toruniu też sporo się dzieje. Co roku warto przyjechać na Sky Way- festiwal światła

  OdpowiedzUsuń
 5. super zdjęcia, szczególnie przypadł mi do gustu efekt podświetlonych na różne kolory budynków, mega ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow, fajnie! Lubie takie wydarzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...