Relacja z otwarcia nowego sklepu Helfy we Wrocławiu.

    W ostatni czwartek razem z Martą miałyśmy przyjemność uczestniczyć w otwarciu nowego sklepu Helfy we Wrocławiu przy ul. Sienkiewicza 4/1. Helfy zadbało na czas otwarcia o wiele atrakcji, ale o tym poniżej. Zapraszam do relacji! 

     W czwartek zaraz po pracy obie z Martą wyruszyłyśmy w stronę Sienkiewicza na otwarcie, na które zaprosiła nas przesympatyczna Gosia. Cieszę się, że w końcu miałyśmy możliwość poznania się osobiście, bo to zupełnie co innego móc porozmawiać prosto w oczy.
Nowy sklep Helfy to efekt przeniesienia sklepu, który mieścił się przy ul. Hallera, a już teraz mam dla Was info, że na mapie Wrocławia w niedługim czasie pojawi się kolejne Helfy. Jednak póki co otwarcie Helfy w Katowicach, w okolicach Dworca PKP.


      Sklep Helfy znam już kilka dobrych lat. Nieraz odwiedzam ich sklep po oleje do włosów (np. Sesa czy IHT 9), swojego czasu kupowałam też hennę Khadi, a asortyment sklepu coraz bardziej się powiększa i wzbogaca o nowe marki. Helfy to już nie tylko kosmetyki pielęgnacyjne, ale i kolorówka co mnie bardzo cieszy! Zresztą warto pamiętać, że w Helfy dostaniemy też jedzenie i środki czystości.


     Gdy przekroczyłam próg sklepu to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to "strefy". Bardzo mi się spodobało to jak Helfy wydzieliło strefy, w sensie, że każda półka jest opisana co znajdziemy w danym regale np. ciało, twarz, nowości itd. To pozwala osobom, które chcą zacząć przygodę z naturalnymi kosmetykami na odnalezienie się w tak dużym asortymencie.


     Po rozmowie z Gosią wiem, że Helfy będzie wzbogacać się o kolejne marki jak i produkty, dlatego też myślę, że warto będzie zaglądać w najbliższym czasie po nowości. Choć już teraz jest ich sporo!


     Na samym otwarciu można było skorzystać z masażu twarzy, który wykonywała Agnieszka, czyli moja koleżanka z gimnazjum jak i po fachu, z malowania skóry Mehendi, z którego skorzystała Marta, wielu promocji oraz poczęstunku.
Poniżej na zdjęciach możecie zobaczyć mnie, Martę i Agę. Niestety Gosia nie załapała się na zdjęcie, muszę to nadrobić przy następnym otwarciu i wzbogacić post o zdjęcie z nią! :)
Dziękuję serdecznie organizatorom za zaproszenie i zachęcam do odwiedzin, ponieważ to naprawdę fajne miejsce, praktycznie w centrum Wrocławia, a do tego z fachową obsługą!
9 komentarzy:

 1. Będę tam jutro, już nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cześć Dorota, ja też byłam w sklepie i polecam go odwiedzić. Mnogość asortymentu jest taka, że można dostać oczopląsu! :) Jest mnóstwo kosmetyków polskich marek, na które od dawna się "czaiłam" - jest w czym wybierać :) A do tego Panie z obsługi są bardzo pomocne.

  OdpowiedzUsuń
 3. to jest raj :D zwłaszcza półki z kosmetykami do włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie byłam w sklepie Helfy ale wiele razy już o nim słyszałam więc koniecznie muszę się tam wybrać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. porównajcie ceny w helfy i w innych sklepach, od razu zauważycie ile w tym sklepie przepłacacie...

  OdpowiedzUsuń
 6. Marzeniem jest móc pójść tam na zakupy, niestety w moim mieście nie ma tego sklepu, a szkoda :( Może kiedyś zawitają do Warszawy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze nigdy nie byłam w Helfach:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...