Miesiąc kwiecień w zdjęciach.

        Miesiąc kwiecień bardzo szybko mi zleciał, zresztą tak samo jak marzec. Już za miesiąc moje urodziny i za chwilę zacznie się sesja na uczelni. 
Miesiąc kwiecień minął mi pod znakiem siłowni oraz szukania pracy. Jakiś czas temu wspominałam Wam, że coś Wam zdradzę, ale sytuacja mi nie pozwalała. Teraz już mogę! Zmieniłam pracę, odeszłam z biura na poczet "biura". Dlaczego "biuro" już Wam piszę :). Będę Młodszą Księgową w centrali biura podróży, a więc już nie biuro rachunkowe. Nie będę tutaj zdradzać nazw, ale myślę, że wszystkie z Was znają tę firmę. Także I HAVE A NEW JOB, YEAH! :)
     Teraz możemy przejść do zdjęć :).


      Jak już pisałam miesiąc kwiecień był u mnie miesiącem siłowni. Dlatego też kilka zdjęć z siłowni znalazło się na moim telefonie. Pierwsze z maszyn, drugie ze strefy wolnych ciężarów i trzecie to szatniowe sweet focie w lustrze.


     Po ostatnim Meet Beauty w paczuszce znalazłam lakier od Golden Rose, który bardzo chciałam kupić! Dlatego też musiał się znaleźć od razu na moich paznokciach + na serdecznym nudziak z Indigo (również z konferencji Meet Beauty).
Oprócz tego postanowiłam zmienić coś na wiosnę. Poza tym moje włosy wołały już "halo! Odrost!". Wybrałam się z tej okazji do Ani z Happy Hair, która razem z Moniką zadbały o piękne refleksy na moich włosach. Dzięki Dziewczyny :*!


     Kwiecień to wyprawa do Warszawy i Meet Beauty. Długo czekałam na ten wyjazd i nie mogłam się go doczekać! Przez to, że pojechałyśmy z Martą dzień wcześniej miałyśmy możliwość odwiedzić Złote Tarasy i Teatr Powszechny. Oprócz tego na fotkach widzicie małe zakupy z Bath&Body Works i Paese oraz prezenty od sponsorów konferencji.


     Uwielbiam bombery. Bomber to jest coś w czym mogłabym non stop chodzić! Mam wrażenie, że połowa moich fotek na insta z kwietnia jest w tym bomberze :D. Uważam ten bomber za zakup miesiąca kwietnia o !


     Kwiecień to również spotkanie blogerek we Wrocławiu, które miałam przyjemność organizować wraz z Dominiką. Przy okazji spotkania odwiedziła mnie również Marlena z Berlina, która z przygodami jechała do Wrocławia :).


      Ponieważ w kwietniu pogoda momentami była idealna to poświęciłam ten czas na dużo spacerów. Tutaj akurat zdjęcie ze spaceru z Anią. Bo Wrocław to nie tylko biurowce i galerie handlowe :).


     W ostatni dzień miesiąca wybrałam się w góry by nabrać odrobinę energii przed nową pracą. Tutaj akurat zdjęcie z wieży zamku Grodno. Uwielbiam te góry, szczególnie, że to moje rodzinne strony i mam do nich ogromny sentyment.


   
A jak minął Wasz kwiecień? :)

10 komentarzy:

 1. SUper podsumowanie :) Meet Beauty było świetne !!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudny kolor na paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje nowej pracy :)
  Miesiąc pełen wrażeń :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic dziwnego że tak szybko Ci zleciał Ci czas :)
  Gratuluję nowej pracy i życzę samych sukcesów :*

  OdpowiedzUsuń
 5. jaki Ty masz piękny kształt paznokci - ideał :)

  OdpowiedzUsuń
 6. widzę, że miesiąc bardzo udany :)u mnie czas leci tak szybko, że nawet nie wiem, co i kiedy się dzieje

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...