Nowości kosmetyczne - Arkana, Lavera, Catrice, iperfumy.

     Wiem, że najpierw powinna się pojawić relacja ze spotkania, a później dopiero "gifty", ale postanowiłam zrobić na odwrót, ponieważ kompletuje zdjęcia do relacji. Oprócz tego pokażę Wam mój zakup z okazji nadchodzących Mikołajek (trzeba sobie w końcu robić prezenty, prawda? :D).

Tania i świetnie nawilżająca odżywka do włosów!

     W sumie dzisiaj miał się pojawić post z maseczką do twarzy, ale nagle sobie przypomniałam, że muszę Wam napisać o moim nowym ideale! Niestety zapasy odżywek z DM mi się skończyły, więc musiałam sięgnąć po jakąś alternatywę - równie tanią i równie dobrą. Z pomocą przyszedł Rossmann i ...Zakupy ostatnich dni i tygodni (Rossmann, MintiShop, Butyk).

     Dawno nie było na moim blogu postu stricte zakupowego, a od tego czasu naprawdę sporo rzeczy kupiłam. Co prawda nie pokażę tutaj ich wszystkich, ale te z ostatniego okresu. Będą to zakupy głównie kosmetyczne, ale też pojawi się zamówienie ze sklepu Butyk.
Październik w zdjęciach.

     Październik mianuję miesiącem wydarzeń blogowych czyt. konferencji. W tym miesiącu miałam możliwość wzięcia udziału w dwóch konferencjach - Meet Beauty w Warszawie, i w moim rodzinnym mieście Wrocławiu (WroBlog). Poza tym październik upłynął pod znakiem siłowni, pracy i uczelni. Powiedziałabym nuda! :)


Kosmetyczne "nowości" przywiezione z Konferencji Meet Beauty.

      Długo zastanawiałam się czy na moim blogu pojawi się ten post. Już piszę dlaczego. Na Meet Beauty pojechałam z myślą o zdobywaniu wiedzy czy poznaniu nowych blogerek/vlogerek. Nie chciałabym by tego rodzaju konferencja kojarzyła się z "darmoszką"/giftami - zwał jak zwał. Jednak wiem, że sporo z Was lubi takie posty, dlatego też zapraszam do czytania :). Chciałam tylko dodać jeszcze, że jestem pod ogromnym wrażeniem ile Meet Beauty pozyskało sponsorów, którzy dali 250 blogerkom swoje produkty, bo to nie lada wyzwanie.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...