Konferencja Meet Beauty - Warszawa 24.10.2015.

     24 października (sobota) miałam możliwość uczestniczenia w pierwszej konferencji skierowanej typowo do blogerów i vlogerów urodowych - Meet Beauty. Przyznam szczerze, że byłam bardzo ciekawa wykładów, organizacji i tego jak będzie.

Must have blogerki urodowej i nie tylko !

    Tisane i balsam 2x5 do paznokci - pewnie mówi Wam to wszystko! Jednak napiszę Wam za co cenię te produkty...SPOTKANIE BLOGEREK URODOWYCH WE WROCŁAWIU - ZAPISY !

     Wraz z Beatą i Darią mamy przyjemność ogłosić, że organizujemy zlot blogerek urodowych we Wrocławiu! Będzie to już kolejne spotkanie tego typu we Wrocławiu. Jeżeli chcecie spędzić z nami miło czas na rozmowach o kosmetykach i o czym tylko dusza zapragnie, serdecznie zapraszamy wszystkie blogujące, zarówno "sławy" jak i nowicjuszkiWrzesień w zdjęciach.

     Lubię podsumowania miesięcy w zdjęciach, bo pozwalają mi się cofnąć wstecz i wywołują na twarzy nieraz uśmiech i miłe wspomnienia. Miesiąc wrzesień był miesiącem intensywnym, ponieważ to nowa praca, przestawienie się na trochę inny tryb funkcjonowania i przygotowywanie się psychicznie do powrotu na uczelnię.

Mój pierwszy raz na siłowni.

   Wiem jak brzmi ten tytuł, wiem! Mowa tu o pierwszej wizycie na siłowni, ale wiecie o co chodzi pierwszy raz się lepiej sprzedaje :D.
Zacznę od tego, że bardzo długo stawiałam opór jeśli chodzi o siłownię. Wolałam sobie biegać w terenie (bo jak to mówią charakter wykuwa się w gównianych warunkach, a nie na bieżni w ciepłej siłowni) niż na bieżni. Poza tym nie miałam na tyle funduszy by zakupować co miesiąc karnet na siłkę. Jednak czasy się zmieniły i fundusze są! Jednak chyba biegać dalej wolę na świeżym powietrzu niż na bieżni, ale...Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...