EOS - evolution of smooth, czy na pewno?

     Szał na EOS narodził się jakoś w zeszłym roku. Wtedy EOS można było spotkać praktycznie na każdym blogu, instagramie czy facebook'u. Szał mnie ominął - uff! I pewnie omijał by nadal, gdyby nie Ania (moja przyjaciółka), która przywiozła mi EOS z Ameryki :).


Olejek Sesa w pielęgnacji moich włosów.

     Na wstępie chciałabym przeprosić za brak nowych postów w ostatnim czasie, jednak odkąd pracuję w biurze rachunkowym ciężko mi wygospodarować czas na bloga. Poza tym wracam po pracy zmęczona, a i miałam teraz solidną walkę żeby zdążyć do 21 z podatkami.
     Dzisiejszy post to recenzja olejku Sesa, który dostałam jakiś czas temu na otwarciu nowego sklepu Helfy we Wrocławiu. Co jak co, ale oleje to moje zboczenie. Nic tak genialnie nie działa na moje włosy jak olejki. Testowałam już Vatikę kokosową, IHT 9 (który gorąco polecam), kilka innych olejków (Alverde, Alterra) i teraz doszła Sesa.


Jesienna wishlista.

     Jesień zbliża się wielkimi krokami (mówię o tej kalendarzowej) i czuje się to nie tylko po ostatniej pogodzie, ale i po witrynach sklepowych. Nie wiem jak Wy, ale ja gdy nadchodzi jesień/zima robię przegląd szafy i wymieniam ją na swetry, cieplejsze ubrania itd. Dlatego też dziś chcę Wam pokazać ubrania, w które mam zamiar uzupełnić moją szafę tej jesieni.


Whisper Challenge :)

    Ostatnio na kanale Marleny pojawił się Haul z moim udziałem, a teraz do kolekcji dołączył Whisper Challenge!Moja przemiana, my body change!

     Nie wiem czy pamiętacie jak ponad rok temu wrzuciłam na bloga wpis z moimi zdjęciami, który nosił tytuł "Ja kiedyś i dziś" (klik). Jeśli nie to odsyłam. Tam zobaczycie, więcej zdjęć tego do jakiego stanu doprowadziłam siebie i moje ciało.
Dzisiaj przyszła pora na aktualizację. Na sam początek chciałabym powiedzieć, że nie odchudzam się aktualnie. Po prostu bardziej dbam o to co trafia na mój talerz i jak dana rzecz została przyrządzona. Oprócz tego regularnie ćwiczę i biegam. Mniej więcej wyglądała to tak, że np. idę biegać w poniedziałek, we wtorek ćwiczę, a w środę znów biegam itd.Haul Primark, Kiko i DM :)

     Jak wiecie bądź też nie w ten weekend byłam w Berlinie. Razem z Marleną odwiedziłyśmy kilka galerii i sklepów w Berlinie - w tym przede wszystkim Primark, DM i Kiko. Jednak myślę, że największym zaskoczeniem jest to, że nie będzie to post ze zdjęciami, a film. Tak moi drodzy - FILM! Całkiem możliwe, że już na dniach Was zaskoczę i wrócę na stałe na YT, ale na pewno Was o tym wcześniej poinformuję.
      Póki co zapraszam na film, który zamieściła Marlena na swoim kanale, w którym goszczę. Dajcie znać co o nim myślicie i co myślicie o moim powrocie na YT.


     P.S. Mogę Wam zdradzić sekret, że to nie ostatni film ze mną na kanale Marleny :).


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...