Sierpień w zdjęciach (dużo zdjęć!).

     Dla niektórych wakacje już się kończą, dla mnie można by powiedzieć też, ponieważ od jutra zaczynam nową pracę. Ogromnie się stresuję, ale jak człowiek nie spróbuje to nie będzie wiedział czy to na pewno to :). W każdym bądź razie trzymanie kciuków mile widziane! :D
     Mój sierpień był bardzo intensywny! Bardzo dużo się działo, sporo czasu spędziłam na podróżach, ale też dlatego bardzo mi się podobał ten miesiąc. Nawet pokuszę się o stwierdzenie, że nigdy nie miałam tak genialnego miesiąca. Dlatego tym bardziej zapraszam Was do obejrzenia tych zdjęć, bo uważam, że warto :).


Korektor Affinitone od Maybelline.

    Korektor, który Wam dzisiaj pokażę przyznam na wstępie zawiódł mnie, ale mimo to wciąż go kupuję. I jak tu zrozumieć kobietę?!
Affinitone od Maybelline, bo o nim będzie mowa w tym poście ma całkiem niezłe opinie na wizażu i na blogach. Nie spotkałam się chyba jeszcze z recenzją, która by była negatywna w 100%.
Jaka będzie moja? Same się przekonacie :).Jak zadbać o siebie w 8m2? #5 Sprzęt do ćwiczeń.

     Dawno nie było na blogu postu z serii "Jak zadbać o siebie w 8m2?". Dla tych co są tu nowi przypomnę, że jest to wielkość mojego pokoju i udowadniam, że nie ma ograniczeń, a są tylko wymówki!
Dzisiejszy post będzie o sprzęcie, z którego korzystam + pokażę sprzęt, który mam zamiar zakupić na dniach. Myślę, że to dość istotny post dla osób, które ćwiczą w domu tak jak ja. Jak i również dla osób, które chcą zacząć przygodę z ćwiczeniami w domu :).


Przyjemny krem do twarzy od Biodermy.

     Jakiś czas temu szukałam lekkiego, nawilżającego kremu na lato, który nada się też pod makijaż. Poszperałam w "internetach" i stwierdziłam, że mój wybór padnię na markę Bioderma. Wybrałam się wtedy do SuperPharm, gdzie była promocja na Biodermę -30% i kupiłam krem Hydrabio Legere.


Biegowa wishlista.

     By podtrzymać tematykę fit na moim blogu chciałam dziś wrzucić swoją wishlistę biegową. Przez aktualne upały zaczęłam się rozglądać za dodatkowymi akcesoriami dla biegaczy oraz nowymi ubraniami. Oprócz tego moje pierwsze buty do biegania niedługo odejdą na emeryturę, więc w ruch poszła wyszukiwarka internetowa! Co znalazłam i co mi wpadło w oko zobaczycie poniżej :).


Tangle Teezer do stylizacji - czy warto?

     Gdy jakiś czas temu na fanpage TT zobaczyłam film z nową szczotką wiedziałam, że muszę ją mieć! Cierpliwie czekałam aż będzie można ją zdobyć w PL bądź w jakimś sklepie internetowym. I tak dzień ten nastał już jakiś czas temu i na MintiShop zamówiłam swoją Tangle Teezer Blow Styling Half Paddle. Czy było warto? O tym niżej :).


Hashimoto, czy z tym da się żyć?

   Od razu odpowiem da się :). Jednak życie zaczyna wyglądać inaczej, często niekoniecznie tak jakbyście chciały albo sobie wyobrażały. Jest na pewno ciężej i momentami nieprzewidywalnie, ale o wszystkim niżej.Lipiec w zdjęciach.

     I przyszła pora na lipiec w zdjęciach. Przyznam szczerze, że lipiec zleciał mi bardzo szybko. Nim się obejrzałam już na zegarku był 1 sierpień. W lipcu przyznam szczerze, że nie porobiłam za dużo zdjęć. Zaniedbałam się trochę w robieniu fotek i selfie :D. Co prawda jestem zawsze w jakimś stopniu dostępna "zdjęciowo" na instagramie (klik).


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...