Otwarcie nowego sklepu Helfy we Wrocławiu.

     W piątek (22 maja) został otwarty trzeci sklep Helfy we Wrocławiu. Tym razem Helfy zawitało w okolice Arkad, ponieważ kolejna siedziba znajduję się przy ul. Piłsudskiego (niedaleko hotelu Scandic). Byłam bardzo ciekawa tego jak prezentuje się nowy sklep, dlatego nie wahałam się nad tym by iść na otwarcie. W między czasie zgadałam się z Tiną z bloga http://www.bitcheslovecakes.blogspot.com/ i na otwarcie poszłyśmy razem.


Moja makijażowa rutyna.

     Od kilku miesięcy moje kosmetyki do makijażu się nie zmieniają, znalazłam wśród większości z nich swoich ulubieńców. Dlatego też postanowiłam napisać o kosmetykach, których używam zazwyczaj codziennie do makijażu i, które jednocześnie podbiły moje serce.
W końcu mam swoje Melisski !

     Gdy kilka lat temu weszła moda na "plastikowe" buty pamiętam, że i mnie dotknął ten szał. Jednak ze względu na swoje niskie zarobki i raczej dorywczą pracę nie mogłam sobie pozwolić na oryginalne melisski. Kupiłam wtedy na allegro podróby za jakieś 40 zł i nie mogłam się doczekać kiedy przyjdą. Gdy założyłam je pierwszy raz na stopy pożałowałam tego zakupu. Były sztywne, niewygodne, wpijały się w skórę, obcierały, śmierdziały, a do tego podeszwa była tak śliska, że zaliczyłam glebę na sklepowych kafelkach. Dosłownie! Buty po jakimś czasie wystawiłam na allegro i sprzedałam o połowę taniej. Zakupu mocno żałowałam!!!Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...