Podsumowanie roku 2015.

     Dzisiaj postawiłam na post bardzo osobisty. To podsumowanie mojego roku 2015 - moje osobiste, moja cząstka mnie.

     Rok 2015 nie zapowiadał się oszałamiająco, Sylwester w kinie, beznadziejny związek. A rok 2015 kończę jako szczęśliwa singielka, na Sylwestrze Express w Pradze z przyjaciółką.

W 2015 roku udowodniłam sobie, że mogę o wiele więcej i, że wszystkie ograniczenia siedzą w mojej głowie. Tym oto sposobem przebiegłam 10km w zawodach, kończąć je z pięknym medalem na szyi.


     Dalej już było tylko lepiej! Zrezygnowałam z dotychczasowej (wtedy) pracy i postanowiłam zmienić swoje życie. Obroniłam się i tak uzyskałam tytuł licencjata na kierunku Finanse i Rachunkowość. Po czym zdecydowałam się na kontynuację kierunku i walczę aktualnie na pierwszym roku magisterki.


     Niestety po drodze dowiedziałam się o niedoczynności tarczycy i musiałam zacząć brać Euthyrox. Na dzień dzisiejszy wyniki się poprawiły, jednak moje życie nie jest tym życiem, które miałam wcześniej. Jednk cieszę się, że je mam! :)


      Rok 2015 to również podróże i nowe znajomości. Dzięki blogowi miałam możliwość poznania kolejnych wspaniałych blogerek. Na konferencji Meet Beauty w Warszawie poznałam wiele przemiłych dziewczyn!


Ponadto poznałam przegenialną Marlenkę, z którą mogę rozmawiać godzinami na wszystkie tematy! Blog uświadamia mi jak wiele wspaniałych dziewczyn tworzy tę społeczność. To dodaje niesamowitych skrzydeł do dalszego pisania.


     Ten rok był rokiem brania wszystkie w swoje ręce i korzystania z życia jak tylko się da. Od 4 miesięcy uczęszczam na siłownię, bez której nie wyobrażam sobie życia. Pracuję w zawodzie - tak jestem Panią Księgową :D. A najważniejsze to uświadomiłam sobie jak szczęsliwą osobą jestem! Poszukiwania partnerów przez Internet czy innego rodzaju pierdoły są mi niepotrzebne!


     Na końcu chciałabym Wam życzyć wspaniałego 2016 roku! Wielu szczęśliwych chwil, samych przyjaznych ludzi na Waszej drodze, niekończącej się weny, nowych pasji i miłości. I doceniajmy te małe rzeczy wokół nas :).

11 komentarzy:

 1. Cieszę się, że ten rok okazał się być rokiem zmian na dobre! Oby tak dalej! No i powodzenia i dużo radości w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana wszystkiego dobrego i kolejnych sukcesów Ci życzę w nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i wzajemnie! :) Mam nadzieję, że uda nam się w końcu spotkać!

   Usuń
 3. Wszystkiego najlepszego w 2016 roku i wielu sukcesów! Ja ostatnie przykre wydarzenia przekładam na dobrą lekcję i wyciągam wnioski, cieszę się, że robisz podobnie. Toksyczni ludzie w naszym otoczeniu potrafią wszystko zniszczyć. Jeszcze raz wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widać nie próżnowałaś, rok przyniosł wiele, niekoniecznie dobrego, ale dzielnie sobie z tym poradziłaś. Oby kolejny był jeszcze lepszy!

  PS. byłam dziś w Twojej okolicy, miałam się odezwać i... przypomniałam sobie o tym jak wjechałam na milenijny w przeciwną stronę..

  OdpowiedzUsuń
 5. Najważniejsze, że jesteś szczęśliwa i oby Nowy Rok obfitował w pozytywne zdarzenia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. cudowne podsumwoanie :D najbardziej ejstem dumna z siłkI! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeszcze lepszego 2016 roku ! :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Brawo ty! A tarczycą się nie martw. Też przez to przechodziłam i nie jest źle.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...