Październik w zdjęciach.

     Październik mianuję miesiącem wydarzeń blogowych czyt. konferencji. W tym miesiącu miałam możliwość wzięcia udziału w dwóch konferencjach - Meet Beauty w Warszawie, i w moim rodzinnym mieście Wrocławiu (WroBlog). Poza tym październik upłynął pod znakiem siłowni, pracy i uczelni. Powiedziałabym nuda! :)
     Konferencję Meet Beauty będę bardzo mile wspominać! Dzięki niej poznałam wiele nowych blogerek, a co za tym idzie i blogów. Do tego genialna organizacja, zaskoczenie z podarunkami od firm i ciekawe wykłady. Mam nadzieję, że uda mi się na wiosnę również uczestniczyć w konferencji.


     Kolejna konferencja, tym razem Wrocław. Tutaj już konferencja skierowana do wszystkich blogerów, nie tylko urodowych. Miło było zobaczyć gromadkę tylu tworzących osób :). Na konferencji również wykłady m.in. prowadzony przez Radzkę. Uwielbiam tego rodzaju wydarzenia, bo zawsze mnie niesamowicie inspirują.


     Praca i uczelnia to tutaj spędzam najwięcej czasu w miesiącu (nie doliczając siłowni). Dlatego też wrzucam trzy outfity, które skomponowane są z ubraniami, w których chodzę najczęściej. To w nich czuję się najbardziej komfortowo i najbardziej pewna siebie :).


     W końcu znalazłam w tym miesiącu czas by się wybrać do fryzjera, czyt. do mojej przyjaciółki :). Ania zawsze wie jakiej mieszanki użyć bym była zadowolona z koloru. Swoją drogą szkoda, że sama nie umiem tak wymodelować włosów :(.13 komentarzy:

 1. Uuu widzę również siebie ;) A co włosów, znam ten ból - wychodząc od fryzjera jest tak pięknie, a po umyciu ciężko sobie wymodelować to tak samo :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że sporo się działo ;). Na MB jak wiesz byłam i ja. Świetne włosy! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny październik :) ja nie umiem sobie wymodelować tak włosów jak fryzjer :P

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie też były w tym miesiącu dwa takie wydarzenia. Oczywiście konferencja Meet Beauty, oraz nasz krakowski SmokBlog, na którym byłam w ten czwartek :) pięknie ułożone włosy! Podpytaj koleżankę, niech Ci da kilka wskazówek :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam wrażenie, że ja nie mam tak sprawnych rąk do układania :D Poza tym przód spoko, ale tył ułożyć to wyższa szkoła jazdy :D

   Usuń
 5. Spotkania z innymi blogerkami są bardzo inspirujące:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny kolorek na włosach:) Uwielbiam moje włosy po wizycie u fryzjera są takie inne :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajne podsumowanie i świetne zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...