WYNIKI KONKURSU.

Hej dziewczyny :),

Konkurs zamknięty, więc pora ogłosić wyniki. Ogólnie wybór był ciężki pomimo małej ilości chętnych. Szkoda, że niektóre zgłoszenia były na zasadzie "kopiuj - wklej", ale nie ma o czym mówić. Wszystkie zgłoszenia weryfikowałam i Wasze wypowiedzi czytałam po kilkanaście razy. W każdej próbowałam odnaleźć siebie i przenieść się w opisane przez Was miejsca. Każda z Was ma różne wymarzone miejsca, wszystkie interesujące i zdumiewające. Ale musiałam podjąć decyzję, musiałam obrać kryterium i iść na ciężki bój.
Ogólnie nie liczyła się ilość, a jakość. Wahałam się pomiędzy dwoma odpowiedziami/komentarzami. Ale postanowiłam, że wybiorę tę odpowiedź, w której najbardziej czuję siebie czy widzę siebie. Obejrzałam zdjęcia tych dwóch miejsc (poza konkursem). I zdecydowałam!
Wolałam rozdania, bo tam decydowała za mnie maszyna, no ale konkurs to konkurs i trzeba kogoś wybrać pomimo sympatii do każdej z Was!
Ogłaszam iż mój wakacyjny konkurs WYGRYWA : ASIA-K!
Mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć kiedyś Tunezję taką jaką opisałaś! Fajnie, że kultura arabska wciągnęła Cię w 100%. Zazdroszczę zamiłowania!
Odezwę się do Ciebie na e-maila w sprawie nagrody. Mam nadzieję, że umiliłam Ci poranek tą wiadomością! :)

20 komentarzy:

 1. ale ja gapa jestem :O!!!!
  a zwyciężczyni gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widziałam konkursu :(
  Gratulacje dla Asi!

  OdpowiedzUsuń
 3. dla tych gap przygotuję na pewno za jakiś czas niespodziankę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. No ja jestem straszną gapą :(
  Zawsze staram się pisać miłe komentarze, na temat, w nadziei, że poznam kogoś nowego, z kim będę mogła wymieniać się doświadczeniami, ale rzadko się tak zdarza.. Często spotykam się ze złością ze strony blogerek :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdeczne gratulacje dla Asi ;) Może zezwoli na opublikowanie jej odpowiedzi, żebyśmy wszystkie mogły przenieść się do Tunezji?:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest dokładnie tak, jak piszesz. Również wolę jakby mniej popularne blogi, nieraz można trafić na naprawdę rzetelne i dokładne opinie, bardzo ciekawe, dużo lepsze, niż na tych "sławnych", no i dziewczyny są strasznie miłe ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam to samo, cały czas te same osoby komentują, a tyle obserwatorów..

  OdpowiedzUsuń
 8. gratulacje dla zwyciężczyni:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jejjjuu dziś jakiś szczęśliwy dzień :D oczywiście, że możesz opublikować moją odpowiedź :-) dodatkowo polecam włączyć piosenkę jednego z wykonawców o którym wspomniałam --> http://www.youtube.com/watch?v=sXWIP61noeA :) oczywiście dziś w drodze na egzamin też towarzyszyła mi ta muzyka ;-D

  OdpowiedzUsuń
 10. Poczęstuj się, jeśli chcesz ;D
  Mam jeszcze pół blachy..

  OdpowiedzUsuń
 11. Super blog : > Obserwuję ; >

  Odwdzięcz się :
  http://broushe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. zapraszamy na rozdanie urodzinowe :D

  http://everything-looks-different.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...