OGŁASZAM WAKACYJNY KONKURS :).


Witajcie :)

Trochę czasu zajęło mi wymyślenie fajnego, ciekawego i zarazem przystępnego konkursu, ale mam nadzieję że Wam się spodoba. Nagroda to nadal niespodzianka, ale warta całego zamieszania. Mogę tylko zdradzić, że i blogerka modowa jak i kosmetyczna znajdzie w nagrodzie coś dla siebie :).
Do udziału zachęcam każdą z Was! 

REGULAMIN

1. W konkursie może wziąć udział każdy kto jest obserwatorem mojego bloga.
2. Konkurs trwa od dzisiaj 24.07.2012 do 24.08.2012 do północy. 
3. Fundatorem nagród jestem ja.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu, czyli do 27 sierpnia 2012.
5. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy pocztą w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.
6. Jeśli osoba wybrana przeze mnie na zwycięzce nie zgłosi się w ciągu 7 dni do mnie mailowo bądź nie odpisze na maile zastrzegam sobie prawo wybrania innego zwycięzcy. 


A żeby wziąć udział w konkursie wystarczy odpowiedź na jedno proste pytanie !
Inwencja twórcza jest mile widziana, także odpowiedź możecie zamieścić w formie makijażu, rysunku czy na paznokciach. Jeśli takie osoby się znajdą proszę wtedy swoje dzieła wysyłać na mojego e-maila zauroczona.kosmetykami@wp.pl
Wtedy w tytule napiszcie "Konkurs", a w treści "Obserwuję jako: ..... " i krótką odpowiedź o jakie miejsce chodzi.
A PYTANIE KONKURSOWE BRZMI :
Opisz swoje wymarzone miejsce na wakacje (sposób odpowiedzi dowolny - wiersz, piosenka, rysunek, makijaż itp.)

Jeśli zdecydujecie się na odpowiedź w komentarzu to wtedy nad odpowiedzią napiszcie
"Obserwuję jako: ..." a pod swój adres e-mail.

W razie pytań służę pomocą!
POWODZENIA!
7 komentarzy:

 1. Obserwuję jako: asia-k

  Moje wymarzone miejsce na wakacje to oczywiście... Tunezja. Zaraziłam się miłością do kultury arabskiej i chciałabym choć troszkę poczuć w pełni ich klimat życia. Z pewnością poszłabym nie raz na imprezę, tylko taką gdzie nie leciałby Pitbull czy Rihanna tylko boski Amr Diab czy Mohammed Hamaki(z pewnością nic Ci to nie mówi:P) i szaleć do samego rana w ich klimatach. Kolejnym celem tej podróży byłoby na pewno zwiedzanie całego miasta, obkupienie się na ,,suku" no i oczywiście opalanie się na plaży ! :-)

  Mail: joannak1992@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomyślę co by tu zmalować albo naskrobać i na pewno wezmę udział ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurcze muszę się zmotywować i coś zmalować ! :D nie ma to tamto :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako Rodzynka1989
  mail- asiapop@vp.pl

  Wymarzone miejsce na wakacje? Hmmm... Co prawda już jakiś czas wakacji niestety nie mam, ale mogę sobie powspominać i pomarzyć, prawda? Jak tak teraz sięgam pamięcią wstecz, to muszę stwierdzić, że u mnie to nie miejsce decydowało o tym jak udane były moje wakacje. Ważniejsze było to JAK i Z KIM je spędzałam. Miejsce to tylko dodatek! Bo co by mi było po wakacjach w malowniczym, gorącym kraju jeżeli moi współtowarzysze okazaliby się osobami drętwymi z którymi nie mogłabym pożartować i poszaleć? No właśnie...nie wspominałabym ich dobrze.

  Za to świetnie wspominam każde wakacje, które spędzałam w pracy! Tak, właśnie w pracy. Odkąd skończyłam 18 lat to co roku wyjeżdżałam na wakacje do pracy - do Holandii. I mimo iż musiałam się czasami nieźle naharować, to były to najlepsze wakacje w moim życiu.
  Może kraj też zrobił swoje - zielony, pełen rzek, czysty, a ludzie otwarci i sympatyczni. Naprawdę Holandia jest cudowna. Dużo bym dała, żeby móc tam sobie znów pojechać. Udało mi się tam zobaczyć kilka fajnych miejsc, ale nadal czuję niedosyt. Zachwyciło mnie np ogromne ZOO w Amsterdamie. Nachodziłam się, nabawiłam się odcisków, wyszłam zmęczona ale szczęśliwa...

  Więc polecam wakacje podczas których można łączyć przyjemne z pożytecznym. Bo tak się naprawdę da! Gdybym miała znów jakieś wakacje do dyspozycji, to bym je spędziła tak jak wcześniejsze - pojechałabym do pracy do Holandii. Zabrałabym ze sobą kogoś do towarzystwa i po pracy zwiedzałabym nieznane mi jeszcze miejsca.

  Ha! A za zarobione pieniądze zawsze potem można sobie gdzieś jeszcze wyjechać na jakiś tydzień :D Że też nie wpadłam wcześniej na ten pomysł ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję jako: Weronika
  e-mail: wermik@go2.pl

  Moje wymarzone miejsce na wakacje to od jakiegoś czasu Islandia. Zarówno mi jak i mojemu chłopakowi podoba się, że nie jest to upalne miejsce. Dodatkową atrakcję na pewno stanowi adrenalina związana z niewymawialnym wulkanem :) Widoki, jakie można spotkać na tej wyspie lodu odbiegają na pewno od wyobrażenia o wyspie usianej palmami i tubylcami dzierżącymi dla nas drink z palemką. Wypoczynek na Islandii jest aktywny i polega na napawaniu się widokami dziewiczych obszarów. Nie widziałam podobnych w Polsce. Dodatkowo to jest już obszar na którym widać zorze polarne, które tworzą się gdy pole magnetyczne Ziemi przez przypadek nie odbije części promieniowania słonecznego zawierającego protony. Wszystko się jonizuje i świeci :) Islandia to też jedyne miejsce gdzie można ujrzeć domki niczym z hobbitowego Shire - z powodu niesprzyjającego klimatu domy okładano darnią w ramach ocieplenia. Wyglądają uroczo http://static.flickr.com/120/285611527_880810f75a_o.jpg

  OdpowiedzUsuń
 6. obserwuję jako ewkalinka14

  Dominikana - punkt pierwszy mojej podróży,
  czuję, że coś dobrego dziś los mi wróży
  Turkusowe morze mam przed oczami
  i mięciutki, ciepły piasek pod stopami!
  Plaże piaszczyste, purpurowe słońca zachody,
  tylko tutaj tak krystalicznie czyste wody
  Wszędzie widać krajobrazy śródziemne wspaniałe,
  i pyszne owoce - arbuzy, banany, kokosy dojrzałe.
  Siedząc w białych szortach, kapeluszu słowkowym
  tylko Dominikana przychodzi mi do głowy!
  Gorące rytmy, wokoło przystojniacy opaleni
  to najpiękniejsze wakacje i nic tego nie zmieni!
  Fantastyczna atmosfera krainy wiecznych wakacji,
  tańców przy księżycu, niekończących się atrakcji!
  Napawanie się cudownymi, zmysłowymi widokami
  chcę tam wyruszyć i sięgnąć granic!


  ewkalinka14@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...